ÖDEME

1 – Banka hesaplarımıza havale / EFT yöntemi ile; hesap numaralarımız alışverişi tamamlama esnasında da size bildirilmektedir.
Lütfen havale / EFT ödemelerinizde açıklama alanına yapmış olduğunuz alışverişle ilgili referans numarasını belirtiniz.

Banka Hesap Numaralarımız:

2 – Kargo şirketi personeline fatura bedelini nakit ödeyerek; anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin sipariş ettiğiniz ürünü size teslim etmesi esnasında ilgili personele ürünün fatura tutarını nakit olarak ödeyebilirsiniz.

3 – Kargo şirketi personeline fatura bedelini Kredi Kartı ile ödeyerek; anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin sipariş ettiğiniz ürünü size teslim etmesi esnasında ilgili personelin yanında getirdiği mobil POS cihazı vasıtası ile ürünün fatura tutarını Kredi Kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

4 – SanalPOS ile; Anlaşmalı olduğumuz bankaların SanalPOS’u ile 3D Secure sistemi ve 128 bit SSL sertifikalı güvenli alışveriş altyapısı üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bu sistemde taksitli ödeme yapma avantajına da sahip olabiliyorsunuz.

TESLİMAT

Siparişinizi verdikten sonraki ilk 1 (bir) veya 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürününüz kargo şirketine teslim edilir.

Kargo şirketi tarafından teslim alınan ürün, İstanbul içerisine 1 (bir) veya 2 (iki) gün sonra diğer illere ise 1 (bir) ile 4 (dört) gün arasında teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürün; stok durumuna, tedarikçi firma sevkiyatına ve sizin teslimat bölgenize bağlı olarak minimum 2 (iki), maximum 7 (yedi) iş günü içerisinde teslim edilir.

Ürünü size ulaştırma işlemi www.medikalhome.net’in anlaştığı kargo şirketleriyle gerçekleşir.

Maximum 7 (yedi) iş günü içerisinde elinize ulaşmayan siparişleriniz için info@@medikalhome.net’e mail atabilir, sitemizdeki Müşteri Hizmetleri telefonlarından (0212 5423093) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında gidişatı takip etmek ve sorgulamak amacıyla sipariş numaranızı lütfen not ediniz ve başvurularınızı bu numarayla yapınız. Yurtdışı satışlarında miktar ne olursa olsun kargo ücreti alıcıya aittir.

Sistemsel hatalardan dolayı sonlanan fakat gönderimi mümkün olmayan ürünler için medikalhome.com.tr sizi arayıp durumu bildirecek ve tahsil edilmişse ödediğiniz miktar tarafınıza iade edilecektir.

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar medikalortopedi.com tarafından aşağıdaki şartları yerine getirmeniz halinde telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketine tutanak tutturulmalıdır.

Eğer kargo şirketi görevlisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda www.medikalhome.net’e bildirilmelidir. www.medikalhome.net en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.